نحوه ثبت سفارش

سایت DBF.ir با هدف توسعه روابط بین همکاران و مصرف کنندگان نهایی راه اندازی شده است. این پایگاه در اصل برای همکاران بوده تا بتنوانند از محصولات و خدمات گوناگون شرکت به صورت مستمر بهره مند شوند. از دلایل دیگر راه‌اندازی این پایگاه میتوانیم به مشکلات بوجود از Covid-19 اشاره کرد. دید بهتر فردا سعی کرده با احداث این پایگاه بتواند خطرهای متحمل از ارتباط های فیزیکی را به حداقل برساند.

ثبت سفارش همکاران


همکاران برای ثبت سفارش ابتدا باید ثبت نام خود را تکمیل کنند، پس از تکمیل اطلاعات و پایان مراحل ثبت نام همکاران میتوانند:

۱- ثبت سفارش
۲- دانلود کردن لیست قیمت
۳- دانلود کردن کاتالوگ محصولات
۴- دانلود کردن محصولات سمعی و بصری برندها

*** قابل ذکر هست که ثبت سفارش ها تنها به معنی ثبت پیش فاکتور می‌باشد.

ثبت سفارش برای مصرف کنندگان نهایی

مصرف کنندگان نهایی میتواند با تماس، با واحد پشتیبانی از دریافت مشاوره برای اطلاعات فنی محصول و نزدیک ترین نمایندگی اطلاع حاصل نمایند. بازرگانی دید بهتر تمام سعی خود را برای انتقال اطلاعات و تجربه یک خرید خوب انجام می‌دهد.
جشنوار 2021 دید بهتر فردا
با ثبت گارانتی عینک خود در بخش "ثبت گارانتی" علاوه بر فعال شدن خدمات پس از فروش عینک خود در قرعه کشی ۴ عدد موبایل سامسونگ A51 شرکت نمایید. تاریخ‌های قرعه کشی: ۱۵/اسفند/۹۹ - یک عدد موبایل / ساعت ۱۶ Live اینستاگرام ۲۵/اسفند/ ۹۹ - یک عدد موبایل / ساعت ۱۶ Live اینستاگرام ۱۵/فروردین/۰۰ - دو عدد موبایل/ ساعت ۱۶ Live اینستاگرام برای پیگیری اخبار میتونید از اینستاگرام ما را دنبال کنید.
جشنوار 2021 دید بهتر فردا
با ثبت گارانتی عینک خود در بخش "ثبت گارانتی" علاوه بر فعال شدن خدمات پس از فروش عینک خود در قرعه کشی ۴ عدد موبایل سامسونگ A51 شرکت نمایید. تاریخ‌های قرعه کشی: ۱۵/اسفند/۹۹ یک عدد موبایل ۲۵/اسفند/ ۹۹ یک عدد موبایل ۱۵/فروردین/۱۴۰۰ ۲ عدد موبایل برای پیگیری اخبار میتونید از اینستاگرام ما را دنبال کنید.
بستن
مقایسه