روو

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 121 نتیجه

روو

عدسی های آفتابی عینک REVO عملکردی جدید و مبتکران دارند. این عدسی ها اولین عدسی هایی هستند که با بهره‌مندی از تکنولوژی‌های ساخته شدند که ناسا برای محافظت از ماهواره‌هایش در برابر نور خورشید از آنها استفاده می‌کند. تقریبا سه دهه از ساخت و تولید عینک های آفتابی رو می‌گذرد ولی هنوز هم این عینک‌ها جزوه پیشرفته ترین و مدرن ترین عینک های آفتابی و عینک های ایمنی پلاریزه موجود در بازارهای جهانی محسوب می‌شود که کنتراست بالایی دارند.

تنوع در عدسی ها

عدسی‌های #ریوو مجموعه وسیعی را شامل می شود از جمله عدسی های ورزشی، عدسی‌های با کاربردهای منطبق بر سبک زندگی فرد و عدسی های ویژه بانوان. عدسی های پلی کربنات از جنس سریلیوم و عدسی های شیشه یی کریستال است. مجموعه عینک های اسکی رو دارای عدسی های فتوکرومیک می باشد.

عدسی های آفتابی روو با حق انتخاب ده رنگ مختلف بهترین و کاملترین مجموعه عدسی های رنگی را در اختیار استفاده کنندگان قرار می دهند، علاوه بر این عدسی ها بر اساس نوع فعالیت استفاده کنندگان طراحی شده و به بازار ارائه شده است.

تکنولوژی، عملکرد + محافظت عالی

روو از سال ۱۹۸۵ پا به عرصه تولید گذاشت و جز عدسیهای محسوب میشود که عملکردی جدید و مبتکرانه دارد. عدسی های ریوو بر اساس تکنولوژی ناسا ساخته شدند و پوشش های آینه ایی آنها دارای بهترین عملکرد می باشد. تمامی عدسی‌های REVO صد درصد پلاریزه هستند و در نتیجه از چشم ها در برابر نور شدید و خیره کننده به طور کامل محافظت می کند.

در سیستم مدیریت نور روو که اختصارا آن را LMS می نامیم ( LIGHT MANGMENT SYSTEM ) تمامی طیف های نور کنترل شده و اثرات مضر نور آبی کاملاً مهار می شوند.