سرنگیتی

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 55 نتیجه

سرنگیتی

چگونگی نگرش شما به جهان هستی بیانگر همه چیز است، همین نگرش است که باعث شده سرنگیتی بیش از ۴۵ سال با به کارگیری پیشرفته ترین تکنولوژی در ساخت عینک آفتابی در این صنعت حضور داشته باشد. ما معتقدیم دیدی که از لحاظ تکنیکی تقویت شود به شما در متمرکز شدن بر آنچه واقعیت است کمک میکند، یعنی دیدن امکانات و موقعیت های بیشتر زندگی.

به جرأت می‌توان گفت که اختراع و نوآوری همیشه جزء لاینفک DNA ماست، ما نیز با این پیش‌فرض دیدگاهی جدید آفریدیم و ۳ تکنولوژی را با هم درون یک عدسی فوق العاده در هم آمیختم، نوآوریی که در هیچ برند عینک آفتابی دیگر وجود ندارد.

اولا با استفاده از تکنولوژی فتوکرومیک که در آن عدسی به سرعت خود را با شرایط نوری تطبیق می‌دهد، دوما فیلتر های کنترل کننده طیفی که به طور طبیعی باعث تقویت رنگ ها می شود ودر نهایت پلاریزاسیون که باعث کاهش نور شدید و آزاردهنده می شود.

هر عدسی سرنگیتی قابلیت سفارشی ساخته شده را دارد و البته لازم به ذکر است که تمامی فریم ها بسیار شیک و طبق آخرین مد روز عرضه می گردد.و اما توجه داشته باشید که دستیابی به دیدی کاملاً شفاف و واضح برای ما پایان کار نیست بلکه نقطه شروعی است برای ادامه راه ما.

تکنولوژی فتوکرومیک

وقتی عدسی های سرنگیتی را جلوی چشم دارید فرقی نمی‌کند که در حال گذر از دره های آفتابی سوزان هستید و یا جاده های پر پیچ و خم یک کوهستان زیرا این عدسیها خود را به طور کامل با تغییرات شرایط نوری وفق می‌دهند. سرنگیتی به عنوانپیشگام در تکنولوژی فتوکرومیک این صنعت را به سمت و سوی ایجاد عدسی‌هایی سوق می‌دهد که قادرند خودشان را با هر شرایط نوری در هر مکان و فضای تطبیق دهند. تیرگی بیشتر در نور شدید خورشید و تیرگی کمتر در هوای ابری. تکنولوژیفتوکرومیک این امکان را برای چشمان شما فراهم می آورد که با هر شرایط نوری و در هر آب و هوایی سازگاری یابد، نتیجه استفاده از این تکنولوژی توانایی در دیدن جهان به وضوح و شفافیت کریستال است که شما در پیرامون خود زیبایی هایی ازطبیعت را خواهید دید که تا پیش از این هرگز ندیده بودید.

تکنولوژی کنترل طیف

با تکنولوژی کنترل طیف سرنگیتی طول موجهای نور که از عدسی عبور می‌کنند به طور دقیق تنظیم می‌شوند تا ظرافت‌ها و جزئیات به طور طبیعی تقویت شوند و رنگ ها با طراوت و به وضوح دیده شوند.

تکنولوژی کنترل طیف سرنگیتی طول موج ها را جابجا می کند و بدین ترتیب دید راحت تری خواهیم داشت. عدسیهای ما درست مثل تعدیل کننده‌های صدا که کارشان فیلتر کردن فرکانس‌های صوتی است عمل می‌کنند. بدین شکل که با تنظیم دقیق آن بخش از نور آبی که دارای طول موج کوتاه است را فیلتر می‌کنند و در نتیجه باعث می شوند نور زرد، سبز و قرمز بیشتری از عدسی عبور کند. مناظری که با عدسی های دیگر، رنگ و رو رفته، مات و کدر، بی روح و رمق به نظر می‌رسند با عدسی های سرنگیتی به مناظری با قابلیت تشخیص و تفکیک بالا، شفاف و با طراوت، روشن و واضح تبدیل می‌شوند.

علائم راهنمایی و رانندگی و تابلوها بسیار قابل تشخیص تر به نظر می رسند و این در حالی است که چشمان شما آرام و آسوده باقی می ماند.

تکنولوژی پلاریزه‌ ( کنترل نور )

این که در محیطی هستید که نور شدید کم است یا زیاد فرقی نمی کند آنچه مهم است این است که تحت هر شرایط نوری شما مستحق استفاده از عدسی هایی هستید که از چشمان شما در برابر نور شدید حداکثر محافظت را به عمل آورد و در عین حالشفافیت و وضوح دیدی عالی را نیز برای شما فراهم آورد.

یک سردرد کوچک ناشی از نور شدید می تواند کل روز شما را خراب کند، با تکنولوژی پلاریزاسیون سرنگیتی این مشکل را به تاریخ بسپارید.

با بهره مندی از تکنولوژی پلاریزاسیون هنگامی که نور شدید از سطح جاده، آب، برف و یا سطوح تخت بازتاب پیدا می‌کند پرتوهای نور موازی بدون رویارویی با هیچگونه مانعی به طور آزادانه از میان عدسی عبور می کند در حالیکه نورعمود مزاحم که مایع حواس پرتی است به جای عبور از عدسی بازتاب می نماید، این امر باعث می‌شود وضوح دید و شفافیت بیشتری را تجربه کنید در عین حال خبری از نور شدید و خستگی چشم نیست.